F.Alberti C6RO Dublex

Düz Tabla Tela Ve Destek Bezi Yapıştırma


Açıklama

F.Alberti C6RO Dublex Çift Tablalı Tela Ve Destek Bezi Yapıştırma 

Kullanımı kolay, sert kasasıyla çalıştırılması teknik ve pratik düz tela yapıştırma makinası yüksek üretime ulaşmakla ilgili üretim maliyetlerini düşük tutarak yüksek sıcaklık ve tela yapıştırma baskılarının kilit olduğu geniş uygulama alanlarında kullanılması hedeflenmektedir. Makina ikili dakik zamanlama sayesinde önceden yapıştırılması gerekli materyalleri birleştirmeye izin verir. Dönüşümlü çift tabla, ürünlerin tablaya yerleştirilmesi ve boşaltılması sürecinde devamlı çalışma olanağı sağlayarak boşa çıkma zamanını minumuma düşürür.

Bu alanda emsalsiz, özel olarak geliştirilmiş sistem işlenmiş bileşenlerin ısıtılmış plakada kalmasını önler,

Güvenlik, kontrol paneli CE standartlarına uygun en mükemmel koşullar altında operatöre bireysel fonksiyonları seçme imkanı sağlar. Perde tipi yapıştırıcılar deriden deriye , deriden tekstile, tekstilden tekstile birleştirmek için kullanılır. İki ısıtılmış plaka ve bağımsız sıcaklık ayarlı CR6RO DUPLEX tela makinası stoklarımızdadır. Çalışma alanı 400×600 mm.

Stoklarımızda aynı zamanda 600×800 mm çalışma alanına sahip C8 RO ve aynı zamanda 800×1200 mm çalışma zeminiyle C12 RO mevcuttur.

Farklı ebatlarda modellerimiz mevcuttur.

Teknik Veri:
Max sıcaklık

200° C

Yükseklik

cm. 122

Kombine Basınç

Kg. 1200

Derinlik

cm. 115

Sıcaklık Elementi

3 x 1000 W

Genişlik

cm. 86