Atom Fashion 26B All in One

Bilgisayarlı Otomatik Yerleştirmeli Kesim


Açıklama

Atom Fashion 26B All in One Bilgisayarlı Otomatik Yerleştirmeli Kesim

Bilgisayarlı Otomatik Yerleştirmeli Kesim Makinası

Flashcut Fashion All in One modelleri tek makinada otomatik belirleme, otomatik yerleştirme ve kesim süreçlerini tek makinada toplamaktadır. Devamlı iş akışı, iş gücü maliyetini azaltır ve tek bir operatöre işlemleri gerçekleştirme imkanı sağlar. İki başlı bağımsız kesim başlığı yarı kanat ve tam kanat derilerin kesimlerinde yüksek verimlilik sağlar. Makinamız ayakkabı, döşeme , mobilya endüstrisinde kullanılır.

Ardışık İşlem

Ardışık adımlarla belirleme sistemi belirlediğimiz deri alanından daha büyük alanları belirleme olanağı sağlar fakat hepsinin ötesinde deriler adım adım işlenmektedir.

Çizer Optik Kalem

Özel tasarlanmış kalem çeşitli renkler kullanılarak  derinin kusurlu bölgelerini ve kalite alanlarını işaretlememizi, ekran üzerinde görmemizi sağlar. Dahası mause olarak kesme ve yerleştirme işlemlerini başlatır çalışma alanındaki parametreleri doğrudan modifiye eder.

Başarılı Yerleştirme Sistemi

İsteğe uygun olarak tasarlanmış nesting (yerleştirme) sistemimiz parçaların yerleştirmesi için kaybedilen zamanı önler materyal verimliliğini optimize eder.

Bölmelİ Vakum Sistemi

Güçlü bölmeli, ayarlanabilir ihtiyaca uygun tasarlanmış ve yoğunlaştırılmış vakum sistemine sahiptir. Kesim işlemi süresince  en iyi sabitlemeyi aynı zamanda enerji kurtarımını sağlamaktadır.

Geniş Çalışma Alanı

Geniş belirleme, yerleştirme (nesting), kesme yüzeyi ve zincirli aktarma sistemi tam kanattan yarım kanata geniş çalışma alanında eş zamanlı kesim fırsatı sağlar.

Teknik Özellikler:

  • Çalışma Alanı: 2540 ∞ mm
  • Maksimmum Emilim : 34 kw
  • Boyutları: 3642 x 3334 x 2275 h mm
  • Ağırlık: 3750 kg