Icadadesive Su Bazlı Yapıştırıcılar

Ecopren Su Bazlı Yapıştırıcılar


Açıklama

Su Bazlı Yapıştırıcılar

Ecopren 130 

Soğuk subazlı neoprenli yapıştırıcı. Kullanım alanı ; deri-deriSpray tabancası, fırça, otomatik ilaç sürme makinası..ile  çift tarfalı ilaç sürülüp 10 dakika bekletildikten sonra yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.Kurutma fırınlı otomatik ilaç sürme makinası kullanımında bekleme süresi gerekmez.kurutma fırını olmadan beklme süresini aşan durumlarda tekrar aktiviteden geçirmek gerekir. Adesiv ler gibi çok güçlü olmasına rağmen yumuşaklık hissini korur. Çanta imalatı için uygundur.

 

Ecopren 109

Soğuk lateks bazlı yapıştırıcı. Kullanım alanı ; deri-deriSpray tabancası, fırça, otomatik ilaç sürme makinası..ile  çift taraflı ilaç sürülüp 10 dakika bekletildikten sonra yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Ancak frırından geçirilirse bekletme işlemi yapılmaz. Ecopren 130 a göre daha fazla yumuşaklık hissi verir ancak daha az güçlüdür. Çanta imalatı için uygundur.

 

Ecopur Tack G/F

Poluretan içerkli su bazlı sıcak yapıştırıcı. Çift taraflı ilaç sürülür. Kullanım alanı; çanta, saraciye, tekstil… deri-deri, deri-tekstil,  deri-kauçuk,  tekstil-tekstil,  sentetik-sentetik ….her çeşit ürün grubunu yapıştırmaya uygundur.Çift taraflı ilaç sürülüp 10-15 dakika bekledikten sonra yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Ancak frırından geçirilirse bekletme işlemi yapılmaz. Bekleme süresi 10-15 dakikaya geçerse fırından geçirmek gerekir.

 

Ecopur S1

Tüm ürün çeşitleri için uygundur; ayakkabı, çanta, saraciye, tekstil… deri-deri, deri-tekstil,  deri-kauçuk,  tekstil-tekstil,  sentetik-sentetik… Ecopur Tack dan daha güçlü yapıştırıdır. Çift taraflı ilaç sürülür. İlaç sürüldükten sonra 10 dakika bekletilip 50-60 derecede 10 saniye aktive edilir. Uvl veya kuru fırın ile aktivaston işlemi yapılır. Eğer yapıştırma işlemi hemen yapılmazsa tekrar aktivite etmek gerekir.

İlaç saklama sıcaklığı 15-40 derece dir. 5 derecede yapıştırıcılar donmaktadır ve açıldıktan sonra 6 ay içersinde tüketilmelidir. Paketlerimiz 10 kg plastik kapta veya spray tabancalı makine kullanımına uygun poşetlerde sunulmaktadır.