Tecnogi Destek Bezi: Guper 749

Destek Bezi

Kategori:

Açıklama

TAKVIYE BEZI : GUPER 782

TecnoGi, 10 yılı aşkın bir süredir “Guper” markasıyla tanımlanan takviye malzemelerinin üretimi ve dağıtımından sorumlu yeni bir bölüm geliştirmek için ; teknoloji ve malzemelerdeki tüm deneyimini kullanmıştır.

Piyasadaki bu zamana kadar olan deneyim ve yapıştırıcı üretimimiz ile geriye dönük entegrasyonun rekabet avantajı, takviye malzemelerinin yapıştırılması için pazar referansı haline gelen yeni nesil TAG ve TMS gibi son derece teknolojik yapıştırıcılar geliştirmemizi sağladı.

TecnoGi şimdi, ayakkabı takviye malzemeleri ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacak eksiksiz bir malzeme yelpazesi sunma konumundadır.
Ayakkabı üretim sektörünün derin bilgisi, pamuklu kumaş, jarse ve dokumasız ürünler geliştirmemizi sağladı.
Yapışkan filmler, farklı malzemeleri mümkün olan en iyi performansla birleştirmek isteyen müşterilerimiz için de mevcuttur.

Yeni TAG yapıştırıcısının yanı sıra, tüm ürünlerde geleneksel EVA yapıştırıcıları, nokta yapıştırıcısı ve otomatik yapıştırıcı (kendinden yapışkanlı) mevcuttur.
TAG yapıştırıcılı süper ürünler, düşük sıcaklıklardan (90 °) 140 ° ‘ye kadar mükemmel bir yapışma sağlar.

Temas süresi derinin cinsine ve kalınlığına bağlı olarak değişecektir. Elastik naylon gibi desteklerde bile, laboratuar testlerimiz 120 ° C’de 4 saniye sonra mükemmel bir yapışma gösterir.