Atom FlashCut Roll 2H 1600

Bilgisayarlı Katlı Sunideri Kesim


Açıklama

Atom FlashCut Roll 2H 1600 Bilgisayarlı Katlı Sunideri Kesim

Konveyörlü Bilgisayarlı Otomatik Katlı Kesim Makinası

1660 2H  Çok Katlı Suni Deri, Sentetik Kumaş Kesimi;

Spor ayakkabı,suni deri, suni çanta, ajanda  imalatları için mükemmel çözüm ortağıdır. 25 mm kalınlığa kadar kesim yapabilmektedir. 10 adet ruloyu aynı anda  otomatik  yükleyici ve sıkıştırma pensleri sayesinde çok katlı kesim yapabilir. Böylece pastal hazırlamaya ve ekibine ihtiyaç kalmaz. Ayrıca pastal hazırlarken her katın baş ve uç kısımlarındaki firelerden ve gezer kafada ayrılması gereken bıçak mesafesinde kurtularak kalıcı bir tasarruf sağlar.

Otomatik yerleştirme programı sayesinde insana ihtiyaç duymadan tüm kesim sürecini planlar bu sayade kesilecek siparişler için gereken ürün metrajını da otomatik hesaplayarak gereksiz stok alımlarını engeller. Flexcut Roll,  suni deri, astar ve kumaşlarin sürekli biçak kesimine özgü Atom aralığının, aynı zamanda çok katmanlı bir makinesidir. Özel tutucu sistemi ile birlikte pratik rulo tutucu, kesme alanındaki malzeme katmanlarının mükemmel ilerlemesini garanti ederken, çift çok amaçlı alet kesme kafası, kumaşları aşırı hızlı ve hassas bir şekilde çalışmanıza ve kesmenize izin verir. Sistem, kumaş rulolarını işlemek için mükemmel olan 1650 mm genişliğinde bir konveyör bandı ve malzeme üzerinde maksimum performansı garanti eden, atıklardan kaçınan şekillerin otomatik olarak yerleştirilmesi için özel bir sistemle donatılmiştir.

Beş Veya Yedi Aparatlı  Kesim Kafası

Yüksek delme frekansına sahip çok çeşitli kesim araçları; 1 kalem, 1 biz, 1 bıçak, 2 veya 4 zımba  aparatı ile donatılmış.

Projektör  Sistemi

Yüksek parlaklık sağlayan projektörler herhangi bir ortamda herhangi bir malzemenin veya rengin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar.  Led lambaların kullanımı uzun ömür ve düşük bakım olanağı sağlar.

Teknik Veri

  • Çalışma Alanı: 1540 x ∞ mm
  • Maksimum Elektrik Tüketimi: 9,8 kw
  • Ebat:  2210 X 2806 X 2449 h mm ( Rulo taşıyıcı hariç)
  • Ağırlık: 1730 kg