Atom FlashCut Flex 3015S

Düz Tabla Bilgisayarlı Kesim


Açıklama

Atom FlashCut Flex 3015S Düz Tabla Bilgisayarlı Kesim

Düz Tabla Bilgisayarlı Otomatik Kesim Makinası

Flex serisi önceki Flashcut mimarisinin ve geniş dağılımının devrimini sunuyor. Yeni tasarlarlanan bu makina, sağlam ve basit yapısı, yüksek kalite bileşenleri, maksimum  güvenilirliği sağlayan elektronik sanatı yüksek kesim kapasitesi ve hassasiyetiyle donatılmıştır. Dengeli taşıyıcı sanatı geniş aralıklı konfigirasyon ve yedek parçalara ulaşabilirlik bu yeni makinayı çeşitli malzemelerin kesimi için vazgeçilmez kılmaktadır. HD modelleri kıvrımlı,köpük ve petek mukavva benzeri malzemeleri kesmek için tasarlanmıştır. Makinalarımız 130 mm kadar kalınlığındaki materyalleri kesebilmekte, kesimi kombine edebilmekte ve 45 derecelik açıyla işlemi yapabilmektedir. Yağlanan bıçak aparatı kesim bu sistemdeki herhangi bir çalışma aralığına uygundur. Makinamız kesimi kolaylaştırmakta,  kesim aparatlarına zarar vermez ve en sert materyallerde bile kolaylık sağlayabilmektedir.

Makinamızın EMHD modeli 100 mm kalınlığındaki materyalleri kesmek için için tasarlanmıştır. Güçlü bıçak kafası 3 kw yönlendiricisi, hızlı aparat değişimi kauçuk,plastik, komposit gibi geniş materyalleri işlememize olanak sağlamaktadır. Makinamızda bulunan sıvı soğutma sistemi ve diğer soğutucu sistemleri yüksek hızda bile bıçakların hızlı kullanımına olanak sağlar.

Bölmelİ Vakum Sistemi

Güçlü bölmeli, ayarlanabilir ihtiyaca uygun uygun tasarlanmış ve yoğunlaştırılmış vakum sistemine sahiptir. Kesim işlemi süresince  en iyi sabitlemeyi aynı zamanda enerji kurtarımını sağlamaktadır.

Performans ve Güvenilebilirlik

En iyi kalite ve taktirleri üzerinde toplayan kesim hızı sıkı, doğru bir mekanik mühendisliğin ve eleltronik sanatının sonucudur.

Çift Kesim Kafası İmkanı

Bazı flex modellerinde verimi yükseltmek için tercihe bağlı olarak ikinci kesim aparatı tedarik edilebilir.

Başarılı Yerleştirme Sistemi

İsteğe uygun olarak tasarlanmış nesting (yerleştirme) sistemimiz parçaların yerleştirmesi için kaybedilen zamanı önler materyal verimliliğini optimize eder.

Durağan Taşıyıcı Kesme Sistemi

Flex serisi taşıyıcı şerit besleme sistemiyle hizmet vermektedir. Taşıyıcı kemer sistemiyle materyallerin kesilmesi kafalara sabitlenmiş kıskaçlar ve hareketli kemer sayesinde yapılır. Bu katmanlı sert mataryalleri kesme özelliğine sahiptir.

Yüksek Parlaklığa Sahip  Projektörler

Yüksek parlaklık kalitesine sahip tepe projektörler sayesinde çeşitli çevre şartlarında kaliteli bir görüntüleme sağlar. Led lambaların kullanımı uzun ömür ve düşük bakım olanağı sağlar.

Kesim Sistemi ve Fırsat

Flex model geni opsiyon aralığına sahiptir. Aynı hizada ya da çizgi dışında yalnız ayakta yükleyebiliriz.

Teknik Özellikler

  • Model 3015 S
  • Çalışma Alanı: 3050 x 1550 mm
  • Makine Boyutları
  • Projeksiyonlu :  4000x5000x3110 mm
  • Projeksiyonsuz:  4000x4120x1220 mm
  • Ağırlık : 1750 kg
  • Elektrik Tüketimi: 13,46-23,86 kw